Kurie KET testai geresni: palyginkime pagal Regitros egzaminų rezultatus

Internete dažnai galima rasti svarstymus ir netgi ginčus apie tai, kuris KET bilietų tinklapis yra geresnis, kuris geriau padeda pasiruošti teoriniam Regitros egzaminui.
Nėra jokios abejonės, kad pats geriausias KET testų tinklapis yra kettest.lt:), tačiau jis kol kas dar nėra baigtas, todėl šįkart kalba ne apie jį.
Žurnalas „Veidas“ atliko tyrimą, kuriame pagal įvairius kriterijus reitingavo vairavimo mokyklas. Dėl tų kriterijų reikšmės ir su tuo susijusio vairavimo mokyklos įvertinimo galima ginčytis, tačiau mums svarbu ne tai, o tame reitinge esantis įvairių mokyklų mokinių, Regitroje teorijos egzaminą išlaikiusių iš pirmo karto, procentas. Tiesa, to straipsnio nebeliko ne tik žurnalo tinklapyje, bet dar kitoje vietoje (paskutinį kartą sąrašas buvo adresu www.visosvairavimomokyklos.lt/vairavimo-mokyklu-reitingas-2012). Dauguma vairavimo mokyklų mokydamos KET į pagalbą pasitelkia vieną ar kitą internete esantį mokymo resursą ir savo tinklapyje duoda nuorodą į jį. Taigi mums belieka tik pažiūrėti, kuriuose tinklapiuose mokosi geriausiai Regitros egzaminą išlaikantys būsimieji vairuotojai, ir iškart žinosim, kur geriausia mokytis!
Iš pirmo karto egzaminą išlaikančių mokinių procentas skirtingose mokyklose svyruoja nuo 30 % iki visų 100 %. Ką gi, žiūrim kur mokosi geriausi, pasiekiantys ne mažiau 90 %.

ravida.lt - iš pirmo karto teorijos egzaminą išlaiko 93,33 % - savo tinklapyje išvis nesiūlo jokių KET testų.
UAB „Pavara“ - iš pirmo karto egzaminą išlaiko 90,43 % - naudoja ketprograma.lt ir alsket.lt.
transvena.lt - iš pirmo karto teorijos egzaminą išlaiko 90,24 % - auto.plius.lt ir automokyklos.lt testai.
Nutsubidze vairavimo mokykla - iš pirmo karto egzaminą išlaiko 91,18 % - naudoja kažkokią kitą testų sistemą.
keliuzvaigzdes.lt - iš pirmo karto teorijos egzaminą išlaiko 91,23 % - ketprograma.lt ir arsleidiniai.lt testai.

Kaip matome, geriausiai teorijos egzaminui paruošiančios vairavimo mokyklos naudojasi skirtingais KET bilietų tinklapiais ir nėra kokio nors išskirtinio, kuriame vairavimo teoriją besimokantys rodytų išskirtinius rezultatus.
Panašu, kad geriausiai egzaminą išlaiko auklėtiniai tų mokyklų, kurios mokiniams sugeba išaiškinti, kad be Kelių eismo taisyklių mokymosi gauti vairuotojo teisių nepavyks.